Köyceğiz'de Emlak piyasası son dönemlerde hızla yükselmekte ve hızlı yükselen arsa ve konut fiyatları Köyceğiz'in popülaritesini yükseltmedir. Son dönemleri Pandemi ve deprem korkusu ile insanlar büyük  ve kalabalık şehirlerden izole yaşamları kurabilecekleri ve güvende yaşayabilecekleri alanlara kaçmaya başladı. Yapılan araştırmalar ve gelen taleplerin analizlerinde çıkan sonuçlar şaşırtıcı.

Güneyde yaşamanın hevesi ile gencinden yaşlısına bir çok aile bu pandemi sürecini fırsat bilerek cesaret edemediği yeni yaşama geçme atılımını gerçekleştirmiş bulunuyor. Aslında Güney ilçe, köy ve kasabalarda yeni yaşamlarına merhaba diyen bir çok mutlu ailelerle karşılaşmaktayız. Bu yoğun talep karşısında bazı ilçelerde, kasabalarda ve köylerde müstakil veya köy evleri neredeyse kalmamış durumda, yani kısacası köye göç başladı. İnsanlar genellikle sakin şehirleri tercih etmekte ve internet üzerinde derin ve ummalı araştırmalar yapmaktadırlar.

Köyceğiz'de bunlardan biri, CittaSlow Sakin Şehir ünvanını alan ve her geçen gün popülaritesini arttıran Köyceğiz, doğa harikası ve yaşanması gereken nadide ilçelerden en başta gelenidir.

İnsanların hayallerini süsleyen bahçeli müstakil evler veya çiftlik yaşamı Köyceğiz'de mümkün bir yaşamdır. Yükselen talepler doğrultusunda emlak fiyatlarında hatırı sayılır bir yükseliş yaşanmaktadır. Aslına bakarsanız Köyceğiz'in bu anlamda fiyatlarının yükselmesi bir bakıma iyide oldu. Köyceğiz'de yaşamak isteyen elit bir tabaka oluşmaya başladı. Köyceğiz sakinlerinin profilide değişmeye başladı ama şunu da belirtelim ki bu değişim geleneksel dokusu bozulmadan devam etmektedir.

Köyceğiz hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için Köyceğiz'in en zengin portföyüne sahip olan Gayrimenkul Ofisi CittaSlow Gayrimenkul size Köyceğiz'de yaşamanın ve Köyceğiz'de bir gayrimenkul sahibi olmanın avantajlarını ve kolay adaptasyon süreçlerini tüm samimiyet ve profesyonellikle anlatmaktadır.  Sizleri 150 yıllık geleneksel bir Köyceğiz Evi olan Ofisinde Göle nazır ferah bahçesinde ağırlamaktadır. Misafirperverlikleri ile Köyceğiz'deki ilk arkadaşlarınız olmaya hazırlar.

CittaSlow Gayrimenkul, Ulucami Mahallesi. Turan Emeksiz Caddesi. No:11  

( Özay Otel ve Alila Otel Arası )

0543 544 8248