Pizzacı Harun

Ulucami, Turan Emeksiz Cd. MUĞLA / Köyceğiz
Cep Onaylı
Bugün 1 , Eylül ayında 18 ve toplamda 277 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Ulucami, Turan Emeksiz Cd., Köyceğiz/Muğla, Türkiye

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Pizzacı Harun

Pizzacı Harun  olarak, ürünlerimizin içeriğindeki malzemelerin tümünde helal olarak üretim yapılan tedarikçilerden temin edilmektedir. Müşterilerimize her ürün en iyi şekilde sunum yapılmaktadır. Pizzacı Harun  ailesi olarak müşteri memnuniyeti ve kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak için ar-ge ve titizlik ön planda tutularak devam etmektedir.

Pizzacı Harun'nun Sırları:
Özenle hazırlanan pizza hamuru.
Titizlikle seçilen pizza malzemeleri.
Pizza Getto’ya özel pizza sosları.
Pizzacı Harun için özel üretilmiş Mozzarella Peyniri.

 

  Ana hammaddesi hamur, domates ve peynir olan pizzanın üzerine isteğe bağlı olarak yerleştirilen ürünler sayesinde farklı lezzet seçenekleri sunulmaktadır. Yemek kültürünün vazgeçilmezi olan aynı masada aile ve yakınlarla yemek yeme alışkanlığı, pizzayı eşit paylaşma ve farklı damak tatlarına karşılık verebilme amacını doğurmuştur. Bunun sonucunda günümüzde herkese hitap eden ‘parça pizza’ ortaya çıkmıştır.

  Muğla Köyceğiz'in değerli markası Pizzacı Harun tek gerçek pizza yapan, sağlık ve kalite şartlarını ön planda tutarak en lezzetli pizzaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

  İşin Sırrı Tazelik ve Tecrübe

  Ürünler gunluk taze sebzeler,özel baharatlar,kaliteli malzemeler ve Pizzacı Harun ustalarının uzmanlıkları sonucu ortaya çıkar.Taze domateslerimizin ve özel baharatlarimizin harmanlanmasi ile pizza sosumuz hazırlanır. Yine gunluk yapilan ozel hamurlarimiz ve En kaliteli malzemeler kullanılarak cesitlerimiz oluşturulur ve fırına verilir. Hiçbir pizza çeşidinde katkı maddesi veya renklendirici bulunmaz.

  İşte bizi bu kadar özel ve pizzalarimizi bu kadar güzel kılan şey budur.

  Çalışma Saatleri

  Hafta İçi11:00 - 22:30
  Cumartesi11:00 - 22:30
  Pazar11:00 - 22:30

  Etiketler

  Yorum Yaz

  Oyunuz *

  Zorunlu alanlar *