OĞUL KURUYEMİŞ

Fevzipaşa Cad. No:23 Köyceğiz / Köyceğiz
Cep Onaylı
Platinium Üye
Bugün 1 , Temmuz ayında 8 ve toplamda 154 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

OĞUL KURUYEMİŞ

OĞUL KURUYEMİŞ
Fevzipaşa Cad. No:23 Köyceğiz

Oğul Kuruyemiş Kimdir

Oğul Kuruyemiş, 2015 yılından bugüne kuruyemiş ve gıda sektöründe yer alan gerek toptan satış, gerek perakende satışlarda son derece deneyimli bir firmadır. Muğla Köyceğiz'de 1 adet deposu ve Köyceğiz'de merkez dükkan olarak yer almaktadır. Yurtiçinde perakende ve toptan satışlarını profesyonel ekip ruhu sayesinde gerçekleştirmektedir. Tüketiciye her zaman taze ve kaliteli ürünü uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde ulaştırmayı ve %100 müşteri memnuniyetini hedefler. Gün geçtikçe daha da büyüyen Oğul Kuruyemiş yurt içi çevre illere de satış yapmaktadır. 

Kuruyemiş Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Kuruyemiş alırken güvenilir yerlerden satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir. Günlük tüketim olmayacaksa, mutlaka ağzı kapanabilir vakumlu paketlerde olmasını tercih etmek gerekmektedir. Taze kuruyemişler, doğru ve hijyenik koşullarda paketlendiğinde uzun süre dayanabilir. Kuruyemiş paketlenmesinde çoğunlukla azot gazı kullanılır.

Kuruyemişler Nasıl Saklanmalı

Kuruyemiş paketleri yukarıda da belirttiğimiz gibi vakumlu paketlerde ve ağzı kapatılabilen özellikte paketlerde tercih edilmeli. Paketler kesinlikle delik olmamalı, hava almamalıdır. Güneş ışığına maruz kalmayacak serin ortamlarda saklayabilirsiniz. Buzdolabında saklamak etkili bir çözüm yoludur.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 19:00
Cumartesi08:00 - 19:00
Pazar08:00-18:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *