Mine Kuaför

Gelişim mah, İnönü Cd. No:56 / Köyceğiz
Cep Onaylı
Platinium Üye
Bugün 1 , Eylül ayında 27 ve toplamda 265 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Mine Kuaför

Mine Kuaför
Gelişim mah, İnönü Cd. No:56

KUAFÖR MİNE

Uzman kadromuz ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunan, sürekli gelişmeleri, yenilikleri takip ederek sizlere ulaştıran, değerli görüşlerinizi her zaman dikkate alan saygın ve gelişmelere açık bir kuruluş olmak, her zaman en iyiyi kaliteliyi sizlere ulaştırmaya çalışmak temel vizyonumuzdur.

Bayan kuaför ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, perma, röfle, balyaj defrize, modern ve klasik topuzlar, en güzel günlerinizde sizi herkesten farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz.

Değişmeyen profesyonel kadro hızlı ve kaliteli iş prensibi ile bayan kuaför ünitemizde ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, manikür, pedikür, tırnak protez gibi işlemlerinizi de evinizde hizmet almışsınız gibi rahat ve mutlu bir şekilde yaptırabilirsiniz.


MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize maksimum hizmeti sağlayabilmek için Kuaför Mine çalışanları olarak şunları benimsedik;

-Müşterilerimizi güler yüzle karşılamak
-Müşterilerimizle doğru iletişim kurmak
-Müşteri ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde sağlamak
-Çalışanlarımızı gerek kişisel gerekse mesleki açıdan daha iyi yerlere ulaştırmak.

Gelişen ve sürekli yenilenen sektördeki çalışmaları yakından takip ederek, gelişmelerin paralelinde Kuaför Mine Salonunu yenilemek, aynı zamanda bu alanda yapılan Ar-Ge çalışmalarına katkıda bulunmak öncelikli hedeflerimizdir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi08:00 - 20:00
Cumartesi08:00 - 20:00
Pazar08:00 - 20:00

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *