Köyceğiz Oto Kurtarma

Toparlar Mah. 2. Sok. MUĞLA / Toparlar
Cep Onaylı
Bugün 2 , Eylül ayında 22 ve toplamda 268 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Toparlar, Köyceğiz/Muğla, Türkiye

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Köyceğiz Oto Kurtarma

Köyceğiz Oto Kurtarma Muğla'nın tüm ilçelerine tüm araç tipleri için çekici, kurtarıcı, yol yardım, araç taşıma ve nakliye hizmetlerini 7 gün 24 saat vermektedir.


Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir kriter olarak kabul eden firmamız verdiği hizmetlerde önce insan prensibi ile çalışmaktadır.


Her türlü aracı çekebilecek, kaldırabilecek ve taşıyabilecek araç filosuna ve teknik donanıma sahip olan firmamız bu gibi durumlarda siz değerli müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır.


 

7/24 Hizmet

Ekiplerimiz vardiya sistemi ile çalışarak 7/24 oto çekici hizmeti vermektedir. Araç parkurumuzda, günün her saatinde tüm araç tiplerine hizmet verebilecek farklı tipte oto çekiciler bulundurmaktayız.


 

Geniş Kurtarıcı Filosu

Kurtarıcı filomuzda otomobil, otobüs, kamyon, tır, forklift, iş makinesi vb. tüm araçlara müdahale edip, yol yardım hizmeti verebilecek çekiciler ve yetkin personeller bulunmaktadır.


 

Tam Zamanında Müdahale

Muğla'nın farklı noktalarında bulunan oto çekicilerimiz ile herhangi bir kaza veya yol yardım ihtiyacı durumunda olay yerine en kısa sürede ulaşarak müdahale edebilmekteyiz.


 

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz bir kriter olarak kabul ediyoruz. Verdiğimiz hizmetlerde önce insan prensibi ile çalışıyoruz.


Çalışma Saatleri

Hafta İçi24 Saat
Cumartesi24 Saat
Pazar24 Saat

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *