Köyceğiz Baran oto Kurtarma

Yangı Köyü Merkez Sok. 159 Köyceğiz, Muğla / Köyceğiz
Cep Onaylı
Platinium Üye
Bugün 1 , Ekim ayında 17 ve toplamda 212 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Köyceğiz Baran oto Kurtarma

Köyceğiz Baran oto Kurtarma
Yangı Köyü Merkez Sok. 159 Köyceğiz, Muğla

2005 yılında Köyceğiz’da kurulan Baran Oto Kurtarma, yol yardım, çekici hizmetleri, kurtarma hizmetleri, teknik ariza yaşayan, uçurum ve şarampol gibi tehlikeli kazalarda 7/24 hizmet vermektedir. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz, kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde problemlerinizi çözmek için her zaman yanınızda.

Baran Oto Kurtarma, çalışma şekli ile fark yaratıyor! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyor. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden sorunsuz ve güler yüzle yapıyoruz. Sizlerin farkinda olmadiginiz kusurlarda araca gelebilecek daha fazla zararlarda gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyoruz. Amacımız mutlu ve memnun müşteriler portfoyu oluşturmak. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu değerli müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın! Köyceğiz ilçe merkezinde ve çevre ilçelerdeki oto kurtarma, yol yardim, cekici hizmetleri, traktor tasima, motorsiklet tasima, ticari arac, kazali arac, is makinalar,i tasima tamir / bakım ve servise goturmek icin bize 

 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi24 Saat
Cumartesi24 Saat
Pazar24 Saat

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *